Покровська міська рада — ПОКРОВСЬК СВЯТКУЄ ДЕНЬ МІСТА ТА ДЕНЬ ШАХТАРЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОКРОВСЬК СВЯТКУЄ ДЕНЬ МІСТА ТА ДЕНЬ ШАХТАРЯ

За підтримки Покровського міського голови Руслана Требушкіна, депутатів Покровської міської ради у Покровську пройшли ряд яскравих та дивовижних заходів до Дня міста та Дня шахтаря, які у місцевих жителів є найбільш улюбленими святами.

Так, розважальна програма розпочалася зі запису двох передач популярної телевізійної програми «Караоке на майдані», де перемогу святкувала представники м. Покровськ, яких від імені міського голови також було нагороджено цінними подарунками.

Продовжилися заходи нагородженнями найбільш активних городян, мужніх шахтарів, які щодня власним досвідом та професіоналізмом впливають і здійснюють розвиток нашого міста.

По завершенню нагороджень на гостей свята чекала яскрава розважальна програма зі виступом місцевих творчих колективів.

Також, у ці дні у Покровську проходив півфінал та фінал конкурсу патріотичної пісні «Музика нас зв’язала». Фіналістів якого, цінними призами та грошовими сертифікатами нагородив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Центральною частиною святкування дводенного Дня міста й Дня шахтаря стали виступ народної артистки України Ірини Білик та популярних музичних гуртів «Zdob si Zdub», «SunStroke Project» й «Время й стекло» які подарували всім присутнім запальний драйв та гарний настрій.

IMG 6918 IMG 7014
IMG 7035 IMG 7113
IMG 7574 IMG 7767

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2