Покровська міська рада — Початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Покровська міська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації:

1. Детальний план території південної частини міста Покровськ Донецької області в районі вулиць відродження та Затишна

2. Замовник: Покровська міська рада Донецької області.

3.Розробник документації: Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

4. З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитись з 8.00 по 17.00 годину в робочі дні у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ вул. Центральна, 148 (тел. 52-19-15) або на офіційному сайті міської ради (http://pokrovsk-rada.gov.ua/).

5. Посадова особа міської ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Дмитрієва Ольга Дмитрівна, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.

6. Пропозиції (зауваження) до зазначеної містобудівної документації подаються до Покровської міської ради у письмовій формі у термін з 09.08.2018 по 10.09.2018 за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ пл. Шибанкова,11.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2