Покровська міська рада — День будівельника
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

День будівельника

Сьогодні, сучасне місто не можливо уявити без будівництва. Саме цю галузь вважають не тільки локомотивом економіки країни, а також поява таких об'єктів як житло, школи, дитячі садочки є результатом плідної роботи будівельників.

Так, за підтримки Покровського міського голови Руслана Требушкіна у Центрі творчості та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

IMG 6178 IMG 6180

До присутніх у залі представників будівельної галузі та почесних її ветеранів із вітальним словом звернулася секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, яка від імені міського голови привітала будівельників з професійним святом та зазначила, що у Покровську праця будівників є не тільки престижна, а й затребувана. Сьогодні, йде будівництво сучасного ЦНАПу, проводяться ремонтні роботи в закладах освіти й культури, й саме від злагоджених дій будівельників залежить результат, яким можна пишатися.

Також, Ірина В'ячеславівна нагородила за багаторічну сумлінну роботу, вагомий внесок у розвиток міста та високий професіоналізм почесними грамотами будівельник міста та подарувала їм цінні подарунки. По завершенню свята для присутніх музичні виконавці м. Покровська подарували свої найкращі музичні подарунки.

IMG 6627

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2