Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ СВІЙ ПОЧЕСНИЙ ЮВІЛЕЙ 90 РОКІВ СВЯТКУЄ МЕШКАНКА смт. ШЕВЧЕНКО
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ СВІЙ ПОЧЕСНИЙ ЮВІЛЕЙ 90 РОКІВ СВЯТКУЄ МЕШКАНКА смт. ШЕВЧЕНКО

У Покровську склалася добра традиція вітати ювілярів 90, 95 та 100 років з почесною датою. У цей день представники Покровської міської ради особисто вітають іменників. Так склалося, що люди цієї вікової категорії зазнали найбільших втрат та соціальних негараздів. Саме на їх юність та молодість випали важкі часи Другої світової та післявоєнного відновлення.
 
Й ось сьогодні, свій ювілей 90 років святкує мешканка селища Шевченко Марія Семенівна Цимбалюк, людина, яка більше половини свого життя працювала на залізниці та вугільному підприємстві. Ветеран праці має за своїми плечима майже 45 років трудового стажу. Але, якщо додати той факт, що Марина Семенівна почала працювати ще у 12 років, то вийде майже півстоліття. Але жінка не журиться, тому що у ті часи щоб вижити, треба було багато та важко працювати.
 
Привітати ювіляра з почесною датою від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна прибув заступник Юрій Третяк, який від імені міського голови передав найкращі побажання та подарував цінні подарунки. Юрій Васильович зазначив, що навіть у великому Покровську залишилося небагато таких людей, тому привітати та подякувати за їх героїчний трудовий шлях – це велика честь.
 
IMG 0011 IMG 0014

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2