Покровська міська рада — ПОВІДОМЛЕННЯ ОБГОВОРЕННЯ 21.06.2018
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОВІДОМЛЕННЯ ОБГОВОРЕННЯ 21.06.2018

Покровська міська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Богачовою Ольгою Володимирівною на мрн. Сонячний в районі телевежі в м. Покровськ Донецької області

2) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Зборщик Ганною Олександрівною за межами житлового масиву між вул. Таманова та вул. Раздольна в м. Покровськ Донецької області

3) Детальний план території земельної ділянки, розташованої по вул. Маяковського, в районі житлового будинку № 87 у м. Покровську, що планується до відведення у власність громадянину Мусієнко Сергію Олексійовичу для будівництва індивідуального гаражу

4) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Олексенко Оленксандром Васильовичем за межами житлового масиву між вул. Таманова та вул. Раздольна в м. Покровськ Донецької області

5) Детальний план території земельної ділянки для подальшої зміни цільового призначення земельної ділянки для комерційного використання Швець Артемом Сергійовичем по вул. Центральна,58 в м. Покровськ Донецької області.

2. Замовник: Покровська міська рада Донецької області.

3.Розробник документації: КП «Архітектурно-виробниче бюро».

4. З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитись з 8.00 по 17.00 годину в робочі дні у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ вул. Центральна, 148 (тел. 52-19-15) або на офіційному сайті міської ради (http://pokrovsk-rada.gov.ua/).

5. Посадова особа міської ради ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Дмитрієва Ольга Дмитрівна, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.

6. Пропозиції (зауваження) до зазначеної містобудівної документації подаються до Покровської міської ради у письмовій формі у термін з 21.06.2018 по 23.07.2018 за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ пл. Шибанкова,11.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів».

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2