Покровська міська рада — ЯСКРАВЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ У ПОКРОВСЬКУ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ЯСКРАВЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ У ПОКРОВСЬКУ

За ініціативи Покровського міського голови Руслана Требушкіна, у Покровську, на центральній площі Шибанкова для молоді міста було підготовлено яскраве та динамічне свято з нагоди великого свята активних та позитивних людей – Дня молоді.

Святкування цього свята вже стало своєрідною традицією та одним з улюблених свят місцевих жителів. Так, на них чекала низька приємних сюрпризів – виступи запрошених молодіжних колективів та популярних діджеїв, пінна вечірка й лазерне шоу, фарби холлі та багато інших улюблених молодіжних атрибутів.

IMG 0641 IMG 0651

Свято відкрила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, яка від імені міського голови привітала молодь Покровська з її святом, побажала міцного здоров'я, оптимізму та натхнення у втіленні в життя самих сміливих ідей. Також, Ірина В'ячеславова нагородила найактивніших представників молоді міста почесними грамотами.

IMG 0705

Захід продовжила зі сольною програмою популярна артистка М'ята, яка подарувала молоді міста улюблені хіти та зарядила всіх присутніх позитивною енергією та незабутніми враженнями.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2