Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ БУДЕ СТВОРЕНО ПУБЛІЧНИЙ ПРОСТІР «ТОЧКА»
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ БУДЕ СТВОРЕНО ПУБЛІЧНИЙ ПРОСТІР «ТОЧКА»

У Покровську відбулося підписання угоди про реалізацію публічного простіру «Точка», який передбачає створення сучасних ігрових майданчиків та зелених зон у рамках проекту «Місто-Сад».

Як зазначила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, проект створення публічного простору «Точка» в місті Покровськ, реалізується в рамках проекту «Місто-Сад змінює Схід: від Слов'янська до Маріуполя». Метою проекту є підвищення рівня участі та усвідомлення ролі, яку громадяни можуть відігравати у зміні своїх міст і створенні сучасних, європейських за стилем місць загального користування.

У Покровську такою локацією стане територія в на м-р Сонячний, поблизу буд.8. Там буде створено сучасний ігровий й спортивний майданчики, територія лав та літній кінотеатр.

IMG 0382 IMG 0394

 

У свою чергу, проектний менеджер ГО «Місто-Сад» Олексій Кокорін зазначив, що цей проект реалізовується за підтримки компанії Кімонікс Інтернешнл Інк., яка забезпечує реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри » (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) й Покровськ став одним з небагатьох міст Донецької області, де цей проект зазнав реального втілення у життя.

Додаток3 фінальна візуалізація

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2