Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ПРОЙШЛА НИЗКА ЗАХОДІВ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ПРОЙШЛА НИЗКА ЗАХОДІВ

Покровськ, як й вся Україна, відзначають одну й най трагічних дат в своїй історії – початок Другої світової війни в нашій державі. У цей день, 73 року потому, загарбники вторглися на територію нашої країни та здійснили її окупацію. Наше місто, як й вся країна долучилося до загальнонаціональної хвили мовчання.

За ініціативи Покровського міського голови Руслана Требушкіна, 22 червня у Покровську пройшла низька заходів. Так, до братських могил та пам'яток героїв-визволителів Василю Шибанкову та Кирилу Москаленко було покладено квіти. До акції долучилися представники виконкому, депутати Покровської міської ради, військові – та головне, живі свідки тих подій, ветерани Другої світової війни.

Нажаль, жахи війни надворі роки підірвали здоров'я наших героїв, але нікому й ніколи не підірвати їх оптимізм й віру у світле минуле. Незважаючи на те, що герой нашого часу, ветеран, учасник бойових дій Таїсія Мовчан перебуває у лікарні, представники Покровського виконкому та депутатського корпусу здійснили візит до лікарні відвідати Таїсію Олексіївну, передати їй від імені міського голови побажання міцного здровя та слова подяки за величезний подвиг.

Також, відвідували ветеранів та інвалідів війни й на дому. Так, заступник міського голови Юрій Третяк спільно з управлінням соціального захисту населення здійснили візит до осель наших ветеранів. Незважаючи на те, що їм вже далеко за 90 років, проте вони радіють кожному візиту до них й головне – вони пам'ятають ті страшні часи, але залишаються добрими душею людьми, й сьогодні, кожна родина ветерана отримала від Покровського міського голови Руслана Требушкіна продуктові набори.

У цей день, свій почесний ювілей святкував учасник бойових дій, людина за плечима якої 55 років трудового стажу -  Володимир Масло. Привітати ювіляра від імені Покровського міського голови прибула керуючий справами виконкому ради Алевтина Жук, яка передала цінні подарунки, продуктовий набір та слова подяки за величезний подвиг.

IMG 0467 IMG 0475
IMG 0476 IMG 0489
IMG 0491 IMG 0508

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2