Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СУЧАСНЕ СПОРТИВНЕ ЗНАРЯДДЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СУЧАСНЕ СПОРТИВНЕ ЗНАРЯДДЯ

У ДЮСШ м. Покровськ за ініціативи Покровського міського голови Руслана Требушкіна з’явилося сучасне спортивне обладнання – портативний робот з гри у настільний теніс.

Так, до міського голови звернулися спортсмени з інвалідністю, які зазначили, що саме такий пристрій стане їм у нагоді. На відкритому тренуванні в нещодавно оновленій залі комплексу ДЮСШ відбулася презентація цього обладнання. На захід завітали заступник міського голови Юрій Третяк та депутати Покровської міської ради.

Як зазначили присутні спортсмени, сучасне спортивне знаряддя має декілька важливих функцій. По-перше, задається темп гри та напрямок польоту тенісної кульки. По-друге, програмується інтенсивність гри, що дозволяє спортсмену тренуватися у максимально схожих до змагань умовах.

У свою чергу, заступник міського голови Юрій Третяк зазначив, що дана ініціатива є одним з небагатьох заходів у розвитку спорту в Покровську. Постійно оновлюються спортивні зали, закопується сучасне спортивне знаряддя й такий комплекс дій приносить свою позитивні результати. Так, нещодавно на турнірі у м. Слов’янськ спортсмени з обмеженими фізичними можливостями зайняли 1 місце на змаганнях обласного рівня.

 

IMG 0264 IMG 0283
IMG 0323 IMG 0343

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2