Покровська міська рада — КОМУНАЛЬНИКИ ПОКРОВСЬКА ГОТУЮТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
Переважно хмарно

-2°C

Переважно хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 9.66 km/h

КОМУНАЛЬНИКИ ПОКРОВСЬКА ГОТУЮТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

"Покровськтепломережа" активно готується до наступного опалювального сезону.

Починаючи з квітня комунальники вже провели гідравлічні випробування та виявили ті ділянки тепломереж, які необхідно замінити. Також було обстежено усе теплотехнічне обладнання задля того, щоб визначитися з обсягом робіт, які необхідно буде провести, повідомив керівник КП Олександр Васильєв.

У планах комунальників - замінити близько 4,5 кілометрів тепломереж у Покровську і Родинському та підготувати 18 котельних до початку опалювального сезону. За Державними Будівельними Нормами України опалювальний сезон у Донецькій області почнеться 16 жовтня і триватиме по 10 квітня – розповів Олександр Васильєв.

Наразі ремонтні роботи проходять по всьому місту. Так виконується заміна теплотраси, що опалює будинок № 5 по проспекту Шахтобудівників, Музичну школу та будинок № 4 по вул. Поштова. Паралельно з підготовкою теплотрас до опалювального сезону активно готують і самі котельні. Роботи ведуться в різних частинах міста. Керівник підприємства зазначив, що у приблизно у 4,5 мільйони гривень обійдеться ремонт тепломереж та котелень міста і закликав покровчан вчасно оплачувати послуги теплопостачання. Та додав, що на даний момент борг громадян становить близько 60 мільйонів гривень. Керівник "Покровськтепломережі" закликає боржників заключити договір реструктуризації, адже з 1 січня 2019 року усім боржникам буде нараховуватися пеня.

IMG 9824 IMG 9828

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2