Покровська міська рада — III відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат
Переважно хмарно

-2°C

Переважно хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 9.66 km/h

III відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат

09 червня 2018 року на базі Палацу спорту міста Добропілля відбувся III відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Для участі у змаганнях до нашого міста завітало 220 спортсменів з Краматорська, Покровська, Новодонецька, Добропілля, Мирнограду, Слов'янська, Мирної Долини, Сєвєродонецька, Миронівки.

Вікова категорія учасників турніру: юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше. На урочистому відкритті з привітальними словами до спортсменів, тренерів, представників команд і глядачів звернувся начальник відділу з фізичної культури та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов.

Велике Добропілля представляли 100 вихованців центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (тренери Добропілля – Черкасова І.О., Пузіков О.А., тренер сел. Новодонецьке – Шестопалова О.С.). В залі зібрались найсильніші, найсміливіші та найздоровіші діти. Гарна організація додала хорошого настрою спортсменам та іх тренерам. Дзюдоїсти з задоволенням виходили на татамі, щоб перевірити власні сили та показати фізичну і технічну підготовку, демонстрували видовищні кидки та прийоми, ніхто легко поступатися своїм суперникам не збирався. Змагання проходили у запеклій боротьбі. Батьки підтримували юних спортсменів, тренери налаштовували своїх вихованців на перемогу та підказували, як уникнути травм під час поєдинків.

1м Машталер Михаил

Пороховник Алина

Солодкий Денис

Вебер Герман

Тупицын Максим

Капытов Денис

Москаленко Илья

 

2м Машталер София

Лыгач Лилия

Черкас Владислав

Кислый Данил

Рассохин Антон

Юпатов Артем

 

3м Еременко Алексей

Лысенко Илья

Васин Алексей

Кок Виктор

Коровель Евгений

Станиславский Николай

Савин Евгений

Михайленко Вадим

Мурчик Виталий

Тумасов Владимир

Тупицын иван

Кулик Азарий

Бутримов Богдан

Сулима

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2