Покровська міська рада — НАРКОМАНІЯ – ВТЕЧА ВІД ЖИТТЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

НАРКОМАНІЯ – ВТЕЧА ВІД ЖИТТЯ

По даним Всесвітньої організації охорони здоров’я наркотичні заходи вийшли на перше місце серед причин передчасної смерті людей, став попереду таких хвороб як серцево- судинних та злоякісних пухлин.

Яка б не була здорова спадкоємність, її можливо зруйнувати, якщо вести образ життя не узгоджений з розумом. Сумно те, що найбільші жертви які першими попадають у пащу наркоманії – це молодь. Вони не доживають до старості, помирають молодими, рідше в середньому віці.

Всі генетичні запаси зменшуються до 30 раків, і як би організм не супротивився постійному травленню, майже ніхто з тих, хто вживає наркотики - не доживають до 40 років.

Як правило, одна третина тих, хто вживає наркотики, вмирають на протязі 5 років після початку вживання : від передозування, серцевої недостачі, зараження крові, від попадання повітря до шприцу, нещасних випадків, які скоюють ся у стані наркотичного сп’яніння або від виснаження організму, самогубств. Статистика констатує, що кількість самогубств серед осіб що вживають наркотики в декілька разів перевищують цей показник для іншого населення , від інфекційних хвороб вмирають 30% тих, хто вживає наркотики, стільки ж – від самогубств, 40% приходиться на інші випадки. Типова смертність серед тих, що вживають наркотики – це пере доз.

Життя наркомана це нескінченний безглуздий біг в пошуках грошей та отримання «кайфу» в 25, 20, а може і в 15 років від роду. Безсилий та виснажений до краю, він як би присутній на особистому психічному, фізичному та соціальному знищені. Таким чином, наркоманія не тільки знищує здоров’я , але й веде до морального пустошення,яке веде до багатьох злочинів.

Якщо чоловік існує в реальному житті, він зави се від нього і змінюється разом з ним, робить свій духовний вибір та бере відповідальність за нього. Крах, до якого прийде той, хто вживає наркотики – є не зворотнім. Це плата за відступ від нормального , здорового способу життя з його цінностями, за неприймання етичних та моральних норм і правил поведінки, яке вироблене людством в процесі розвитку, за підкорення своїм емоційним бажанням - мінутним розвагам, задоволенню.

Тому, якщо ви захочете вживати наркотики або Вам їх запропонують, подумайте над тим, що Вам дороге та цінне, і що Ви вибираєте: здоров’я, судьбу, життя чи ілюзію? Чим будете ризикувати і ради чого!

Нема ні одного чоловіка, який починаючи вживати наркотики, знав би, на що він себе прирікає!

Підсумок наркоманії дуже печальний: розруха тіла, психічна деградація, Вибір образу життя робить кожного чоловіка згідно його цінностей та мотивів. Або наркотики, або життя – іншого не дано!

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2