Покровська міська рада — Розгляд та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Розгляд та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

Покровська міська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу  Семикіною Тетяною Павлівною в районі багатоквартирного будинку № 23 на мрн. "Шахтарський" в м. Покровськ Донецької області

2) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Деренговським Сергієм Івановичем по вул. Центральна в районі житлового будинку № 118

3)Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Маковською Наталією Анатолієвною за межами житлового масиву між вул. Таманова та вул. Раздольна  в м. Покровськ Донецької області

4) Детальний план території для відведення земельної ділянки, розташованої на перехресті вул. гоголя та вул. Маяковського у м. Покровську, що планується для відведення у власність громадянки Аржавітіної Н.В. для будівництва індивідуального гаражу

5) Детальний план території для відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель та споруд православного храму, розташованої по вул. Захисників України в районі кафе "Ручійок" в м. Покровськ.

З метою уточнення планувальної структури та функціонального призначення території відповідно до положень генерального плану м. Покровськ  з урахуванням сучасної містобудівної ситуації, дотримання вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, розроблена відповідна містобудівна документація.

2. Замовник: Покровська міська рада Донецької області.

3. Розробник документації: КП «Архітектурно-виробниче бюро», ФОП Вдовенко В.М.

4. З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитись з 8.00 по 17.00 годину в робочі дні у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою:  м. Покровськ вул. Центральна, 148 (тел. 52-19-15) або на офіційному сайті міської ради (http://pokrovsk-rada.gov.ua).

5. Посадова особа міської ради ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Дмитрієва Ольга Дмитрівна, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.

6. Пропозиції  (зауваження) до зазначеної містобудівної документації подаються до Покровської міської ради у письмовій формі у термін з 17.05.2018 по 18.06.2018 за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ  пл. Шибанкова,11.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів».

pdf sm Графічні матеріали в районі буд. 118 вул. Центральна (Деренговський)

pdf sm ДПТ в районі буд. 118 вул. Центральна (Деренговський)

pdf sm Графічні матеріали в районі буд. 23 мрн. Шахтарський (Семикіна)

pdf sm ДПТ в районі буд. 23 мрн. Шахтарський (Семикіна)

pdf sm ДПТ та графічні матеріали вул. Захисників України (для будівництва храму)

pdf sm Графічні матеріали вул. Гоголя та вул. Маяковського

pdf sm ДПТ вул. Гоголя та вул. Маяковського

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2