Покровська міська рада — РОБІТНИКІВ ПОКРОВСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ ПРИВІТАЛІ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗЕЇВ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

РОБІТНИКІВ ПОКРОВСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ ПРИВІТАЛІ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗЕЇВ

Щорічно, у всьому світі, 18 травня відзначають міжнародний день музеїв. У цей день, робітники всіх музеїв світу відчиняють свої двері для бажаючих доторкнутися до історії свого краю та народу.

Так, до Покровського історичного музею завітав заступник міського голови Юрій Третяк, який від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна привітав співробітників закладу зі святом та передав почесні грамоти й сертифікат на придбання фотоапарату.

Юрій Васильович зазначив, що високий професіоналізм, самовідданість, подвижництво колективу Покровського історичного музею й надалі сприятимуть розвитку духовності, підвищенню рівня освіченості громадян нашого міста, утвердженню гуманістичних ідей в суспільному житті. Тому, Покровська міська рада буде надалі приділяти значний рівень уваги до історичної спадщини рідного міста.

Бажаємо робітникам історичного музею міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпної наснаги, успіхів у праці в ім’я утвердження в суспільстві високих моральних засад, збереження національної спадщини та історико-культурного надбання нашого міста.

18ю 18ю2

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2