Покровська міська рада — ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОКРОВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» ТЕТЯНА ЧЕТВЕРИК СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОКРОВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» ТЕТЯНА ЧЕТВЕРИК СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

У Покровську продовжується добра традиція вітати керівників громадських організацій з днем народження, яка, доречі, знайшла добрий відгук у серцях мешканців міста. Саме, завдяки діяльності керівників громадських організацій у Покровську виробляється певний механізм комунікації зі всіма верстами суспільства.

І ось сьогодні, свій День народження святкує людина, яка більше 20 років віддала благородній справі – захисту людей з обмеженими можливостями, надавати їм усіляку допомогу та ефективно побудувати взаємодію з місцевою владою.

Привітати керівника Громадської організації «Покровське міське товариство інвалідів» Тетяна Четверик від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна, Покровської міської ради, виконавчого комітету та депутатів прибули керуюча справами виконкому Алевтина Жук та начальник УСЗН Ірина Бонзюх.

Алевтина В’ячеславівна зазначила, Тетяна Сергіївна сильна духом та активна людина, яка завжди готова прийти на допомогу, уважно вислухати та допомогти у кожному, хто залишився у скрутному становищі.

Зі свого боку іменинниця подякувала гостям за привітання та запросила на чаювання, під час якого розповідала історії зі свого життя.

IMG 7762

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2