Покровська міська рада — Семінар «Обовязки оператору ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід»
Хмарно

2°C

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 30.58 km/h

Семінар «Обовязки оператору ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід»

Запрошуються підприємці, що здійснюють діяльність у сфері громадського харчування та виробництва харчових продуктів для участі у семінарі за темою: «Обовязки оператору ринку.

Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід», що пройде у м.Краматорськ 19 вересня 2018 року, під егідою Директорату безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики України спільно з Проектом, що фінансується ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в України».

Для участі потрібно звернутися до відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста Покровської міської ради особисто чи звернутися на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

28 01 2016 333

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2