Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПРОЙШЛИ РЯД ЗАХОДІВ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПРОЙШЛИ РЯД ЗАХОДІВ

Гіркі спогади про жахливі події та злочини Другої світової війни ніколи не будуть забуті.

В ті часи України зазнала жахливих втрат – майже всі міста було зруйновано, понад 10 млн. українців не повернулися додому. залишають нас, дбайливо передаються з покоління в покоління. З кожним роком, тих, хто боронив нашу рідну землю стає все менше, але ми, нащадки, завжди будемо пишатися подвигом тих, хто подарував нам мирне небо. З нагоди вшанування пам’яті тих, хто відав своє життя за визволення Батьківщини від лютого ворога у Покровську пройшли ряд заходів.

IMG 3542 IMG 3558

Так, зранку, від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна та депутатів Покровської міської ради, співробітники управління соціального захисту й представники депутатського корпусу відвідали вдома героїв-ветеранів Другої світової війни. Передали їм продуктові набори та слова вдячності за їх героїзм. Секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко завітала до героя Другої світової війни, генерал-майора, почесного мешканця Покровська Михайла Глобенка, та передала йому від міського голови найсвітліші вітання й котре подякувала за мужність і героїзм у визвольній боротьбі українського народу. Продовжилися заходи, урочистим мітингом до 73-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом, який проходив біля пам'ятника Герою Кирилу Москаленко. До присутніх звернулася секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, яка подякувала ветеранам, учасникам бойових дій за ратний труд, за перемогу, за життя, яке вони своїм подвигом подарували багатьом наступним поколінням.

IMG 3572 IMG 3576

Завершився урочистий захід покладанням квітів до пам'ятного знаку.

Також, для учасників війни, дітей війни та ветеранів праці за підтримки Покровського міського голови Руслана Требушкіна був організований святковий обід в одному з міських кафе. Секретар покровської міської ради Ірина Сущенко висловила слова подяки і вдячності людям, які здійснили подвиг заради миру для наступних поколінь. Приємним сюрпризом для ветеранів стала виставка кулінарних страв клубу "Золотий вік", а напередодні Великого свята міською владою було покладено квіти до всіх братських могил полеглих воїнів за мир й незалежність нашої держави.

IMG 3583 IMG 3627

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2