Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ЗА ПІДТРИМКИ ПОКРОВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РУСЛАНА ТРЕБУШКІНА ВІДБУВСЯ ФІНАЛ КУБКУ МІСТА ПО ФУТБОЛУ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ЗА ПІДТРИМКИ ПОКРОВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РУСЛАНА ТРЕБУШКІНА ВІДБУВСЯ ФІНАЛ КУБКУ МІСТА ПО ФУТБОЛУ

Сьогодні, 6 травня, у Покровську на сучасному футбольному полі опорної школи №9 відбувся фінал Кубку м. Покровськ по футболу.

У запеклій боротьбі за призи від Покровського міського голови Руслана Требушкіна, серед команд промислових підприємств, організацій різних форм власності, учбових закладів квітня-травня 2018 року у запеклій боротьбі зійшлися команди «Спорт для всіх-1» м. Покровськ та «Молот» з м. Новогродівка.

IMG 3435 IMG 3450

Гра видалися видовищної, багатою на гострі моменти. Втім, на полі більш рішуче діяли футболісти команди з Покровська «Спорт для всіх-1», які на початку другого тайму забили гол, яким виявився у фіналі єдиним. Отже, саме футболісти з Покровська стають володарями Кубку м. Покровськ-2018 року.

IMG 3465 IMG 3479

Під бурхливі оплески глядачів, нагородити переможців та призерами від імені Покровського місткого голови Руслана Требушкіна прибув начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Леонід Михалко, який від імені міського голови передав капітанам обох команд цінні призи.

IMG 3493

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2