Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ РОЗПОДІЛЯЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ РОЗПОДІЛЯЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ

4 травня в сесійній залі Покровського міської ради шляхом жеребкування відбувся розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, прирівняними до них особам та сімей, члени яких загинули під час участі в АТО.

IMG 6847 IMG 6851

Загальна кількість земельних ділянок – 280, площею від 5 до 5,5 соток й розташовані вони в чотирьох частинах міста: в районах вулиць Північна (біля військового госпіталю) і Запорізька (поруч з хутором «Запорізький»), гаражного кооперативу «Південний» і мікрорайону «1-17» (за мікрорайонами «Сонячний» і «Лазурний»).

Як зазначила спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Надія Барановська, для участі у жеребкуванні зареєструвались 149 чоловік, кожен з претендентів отримав свій порядковий номер. Відповідно до умов жеребкування, всі учасники підходили до барабану згідно черги реєстрації, надають спеціалісту талон й називали номер обраної ділянки. Спецілісти відділу містобудування відмітили кожну ділянку у списку й надавали детальний план місцевості, на якій буде вестись будування.

Як зазначила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, шляхом жеребкування було розподіллено 149 ділянок, й тепер учасникам всім необхідно звернутись до Покровського Центру надання адміністративних послуг й власноруч подати заяву на оформлення земельних ділянок.

IMG 6856

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2