Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ

Рівно 26 років потому, у травні 1992 року люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації інвалідів й тим самим започаткували проведення традиційних круглів столів, на яких вони спілкуються не тільки між собою, а також з представниками влади.

IMG 6895 IMG 6920

Й ось сьогодні, 5 травня в конференц-залі Покровської міської бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко відбувся круглий стіл на участю перших керівників міста, соціальних служб та громадських організацій. Так, кожен с присутніх мав можливість висловити своє бачення щодо напрямків впровадження доступності інфраструктури міста для людей з інвалідністю. Серед питань порядку денного значилися більше 30, різної тематики: від надання спортивного інвентаря, ліків й закінчуючи суттєвим підвищенням рівня доступності м-р Динас й Покровська.

Заступник Покровського міського голови Валерій Аржавітін дав відповідь на кожне з них, а спеціалісті Покровського виконкому у межах власних повноважень надали всі необхідні рекомендації. Валерій Віталійович зазначив, що у Покровську жодна категорія громадян з інвалідністю не залишається позаувагою соціальних та інших служб міста без уваги влади. Багато з цих людей потребують постійного стороннього догляду, тому на зустріч й допомогу завжди приходять співробітники від управління соціального захисту населення. Також, у міста впроваджується ряд програм по установленню пандусів, а будівництво й ремонт тротуарів здійснюються з урахуванням всіх потреб людей з інвалідністю.

Обговорення завершилося традиційним чаюванням, де у неформальній та теплій атмосфері люди з інвалідністю мали можливість поспілкуватися на різні теми.

IMG 6905

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2