Покровська міська рада — ДЕЛЕГАЦІЯ З ЛИТВИ ПРОВЕЛА СЕМІНАР ЩОДО ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ТА ЯКОСТІ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ДЕЛЕГАЦІЯ З ЛИТВИ ПРОВЕЛА СЕМІНАР ЩОДО ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ТА ЯКОСТІ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Шлях європейської інтеграції України вимагає від держави проведення системних та структурних реформ в усіх сферах життя суспільства.

IMG 6798 IMG 6840

Втім, однією з найбільш важливою є освіта. Вдосконалення освітніх систем під вимоги сучасності та робота на перспективу, дозволяє державі впевнено рухатися вперед, впроваджувати інновації в будь-якій галузі, що у свою чергу є запорукою заможного суспільства.

Тому, з метою більш ефективного реформування середньої освіти у Покровськ завітала делегація з Литовської республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та членом комітету Сейму Литовської республіки з освіти та науки Гінтарасом Степонавічюсом. Зустріли поважних гостей секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, яка зазначила, що за ініціативи Покровського міського голови Руслана Требушкіна, Покровськ сьогодні являє місто успішних стартів значною кількості проектів, наприклад Покровська Sakura. Тому, продовжуючи славні традиції успішної взаємодії з урядом інших країн й була запрошена литовська делегація, щоб навчити покровських освітян сучасним тенденціям у сфері освіти й зробити процес навчання більш інноваційним на націленим на майбутнє.

IMG 6827 IMG 6816

За для цього, членом комітету Сейму Литовської республіки з освіти та науки Гінтарасом Степонавічюсом був проведений майстер-клас для освітян Покровська та Мирнограду щодо реалізації реформи середньої освіти в Литовській республіці.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням освітян з литовською делегацією.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2