Покровська міська рада — ПОДРУЖЖЯ ПЕРШУЧЕВИХ СВЯТКУЄ «ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ»
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОДРУЖЖЯ ПЕРШУЧЕВИХ СВЯТКУЄ «ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ»

Сьогодні, у родині Любові Дмитрівні та Івана Івановича Першучевих поважна дата, 50 років спільного життя. Пліч о пліч, завжди разом, ця родина протягом майже цілого життя йшла разом через всі життєві труднощі. Але головне – вогник міцного кохання вони зберігають й понині.

Більше 45 років чоловік ж дружиною змінили понад 5 професій й перебуваючи в Покровському товаристві сліпих й навіть зараз намагається зробити корисні речі для міста. Починаючи від звичайних електричних розеток й закінчуючи більш складними електричними приладами.

Як зазначають дочки та онуки, вони й зараз відчувають добру батьківську турботу та підтримку незважаючи на життєві обставини.

IMG 3350 IMG 3353

Привітати родину Першучевих зі «Золотим весіллям» Від імені Покровської міського голови Руслана Требушкіна, депутатів Покровської міської ради й виконавчого комітету прибули співробітники виконкому та заступник начальника управління соціального захисту населення Валентина Шаповалова, яка зазначила, що у Покровську небагато тих, хто можуть похвалитися тим, що дійшли до цієї позначки. А ви піввіку прожили у любові і злагоді. І хай Ваш життєвий шлях не був легким, хай довелося пройти через безліч труднощів, але побутова невлаштованість, поневіряння і випробування не зломили вас, не вбили вашу любов і прихильність один до одного. Ви зуміли зберегти своє почуття у всіх випробуваннях, виростили своїх дітей гідними людьми, ділилися своїм життєвим досвідом і допомагали тим, хто просив про допомогу. Бажаємо щастя, здоров'я на довгі роки. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і радісним. Залишайтеся такими ж люблячими і надалі!

IMG 3361

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2