Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ КЕРІВНИКА ПОКРОВОСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СРІБНИЙ ДЗВІН» ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ КЕРІВНИКА ПОКРОВОСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СРІБНИЙ ДЗВІН» ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Ім’я керівника Покровської міська організації інвалідів «Срібний дзвін» Донецької обласної організації інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Ільзіт Віктора Станиславовича відомо не тільки у м. Покровськ, але далеко й за межами України.

Це сильна духом людина, яка незважаючи на будь-які обставини, власним прикладом рішучості надихає оточуючих діяльним оптимізмом та відчуттям незламності.

IMG 3367 IMG 3372

Вже багато років Віктор Станіславович, віддає благородній справі – соціальному захисту людей з обмеженими можливостями, забезпеченню їм рівних змог у реалізації завдань, що стоять перед ними. А також, що року іменник бере участь у традиційних перегонах серед візочників

Привітати іменника з Днем Народження від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна, Покровської міської ради, виконавчого комітету та депутатів Покровської міської ради прибули співробітники виконкому ради та заступник начальника управління соціального захисту населення Валентина Шаповалова, яка від імені міського голови передала найкращі побажання та слова вдячності за активну громадську позицію.

Бажаємо іменнику міцного здоров'я, щастя, миру і тепла, нових успіхів як в роботі, так і у всіх інших починаннях. І обов'язково – вічної молодості духу!

IMG 3371

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2