Покровська міська рада — ПРЕДСТАВНИКИ «BRITISH COUNCIL УКРАЇНА» ЗАВІТАЛИ У ПОКРОВСЬК
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПРЕДСТАВНИКИ «BRITISH COUNCIL УКРАЇНА» ЗАВІТАЛИ У ПОКРОВСЬК

27 квітня у Покровськ з цінними подарунками після багаторічної перерви завітали представники Британської ради, яка нещодавно відновили свою роботу на Донеччині. Й першим містом, яке відвідали став Покровськ, де на базі опорної школи  реалізується проект «ActiveCitizen».

У рамках цього проекту, покровським школярам передано більше 200 комплектів сучасних британських підручників з англійської мови та інтерактивних курсів, які стануть у нагоді всім школярам міста.

На захід також завідала секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, яка спільно з  представниками британської ради та школярами взяла участь у флешмобі з розмалювання стіни кабінету англійської мови у британському стилі.

Як зазначила Ірина В'ячеславівна, у Покровську, завдяки підтримці губернатора Донецької області Павла Жебрівського та Президента України Петра Порошенко, з'явилася сучасна школа, з величезним освітнім потенціалом, в ній запроваджується ряд інновацій, однією з яких є перша в Донецькій області програма співробітництва з британською радою. Наступним етапом її реалізації буде проведення різноманітних конкурсів для вчителів міста та учнів.

1 2
3 4

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2