Покровська міська рада — У Покровську пройшов міжрегіональний турнір з волейболу «Новорічні зірки»
Переважно хмарно

-1°C

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У Покровську пройшов міжрегіональний турнір з волейболу «Новорічні зірки»

23 грудня 2018 року на базі спортивної зали  ЗОШ № 12 м. Покровська пройшов міжрегіональний турнір з волейболу «Новорічні зірки», вік необмежений. Формат змагань «5+1» -  обов’язкова умова змагань була присутність однієї дівчини на площадці, що робили ігри більш цікавими та непередбаченими.

В турнірі участь прийняли шість команд з таких міст як Добропілля, Краматорськ, Горняк, Дружківка, СМТ Межова (Дніпропетровська область) та Покровськ. Програма змагань передбачала собою ігри по колу у підгрупах, а тоді хрести та фінальні ігри. Ігри почалися о 9.00 и тривали до двадцятої години. По закінченню насиченого дня місця розподілилися наступним чином: чемпіонами стала команда м.Краматорська, друге місце місто Горняк, та бронзу вибороли господарі команда м.Покровська.  Найкращим гравцем турніру визнаний Личік Михайло команда м.Покровськ. Наймолодшою учасницею стала Куриленко Анастасія 2006 року народження(м.Покровськ). В номінації «Самий корисний гравець» стали Шипілова Олена м.Краматорськ та Мазур Ольга м.Горняк. Призери Турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами, а окремі гравці команд в своїх номінаціях  подарунками від Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради.

День 25 грудня 2018 року був не менш насичений. На базі СК «Металург» пройшла відкрита першість Дитячо-юнацької спортивної м.Покровська серед дівчат 2005 року народження та молодше. У змаганнях прийняли участь 8 команд, по 2 команди з таких міст як Родинське, Покровськ, Тернівка (Дніпропетровська область) та Селища Динасового заводу. Дівчата цілий день доводили свою майстерність та своє вміння, як своїм суперникам так и своїм тренерам, що саме вони гідні носити звання «Найкращих» в році що минає. По закінченню дня Чемпіонами першості стала команда м.Родинське – тренери Ляшенко Любов та Ляшенко Микола. Друге місце команда м.Тернівка – тренер Корсун Ольга.  Та бронза залишилась у господарів команди селища Динасового заводу – тренер Оберемок Ірина. Найкращими Гравцями команд визнані Куриленко Анастасія (ЗОШ № 6), Андрусик Юлія (ЗОШ № 2), Оніпко Діана(ЗОШ № 6), Полянська Анастасія (ЗОШ № 6), Салтанова Жанетта (ЗОШ № 8), Нестерова Катерина (ЗОШ № 36), Лазуренко Олександра(Тернівка), Манякіна Юлія(Тернівка). Призери та окремі найкращі гравці відкритої першості Дитячо-юнацької спортивної школи  серед дівчат 2005 року народження та молодше нагороджені медалями та грамотами від Дитячо-юнацької спортивної школи м. Покровська.