Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ДЕПУТАТИ, ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ ТА ГОРОДЯНИ ВИЙШЛИ НА ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СУБОТНИК
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ДЕПУТАТИ, ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ ТА ГОРОДЯНИ ВИЙШЛИ НА ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СУБОТНИК

Сьогодні, 26 квітня, у Покровську відбулося відразу декілька суботників. Так, депутати Покровської міської ради, громадські діячі та громадяни підтримали ініціативу Покровського міського голови Руслана Требушкіна та вийшли на суботник, щоб зробити Покровськ більш чистим та охайним.

Так, на майданчику поблизу залізничного вокзалу, біля братської могили загиблих воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників, представники ветеранських громадських організацій за технічної підтримки КП «Управління міського господарства» прибрали сміття, гілки та минулорічне листя. Нажаль, серед сміття були й побудові відходи, тому учасники суботнику закликають городян користуватися урнами.

IMG 3190 IMG 3200

Як зазначила керуюча справами виконкому Покровської міської ради Алевтина Жук, що дуже приємно бачити, як швидко громадські діячі відкликнулися на цю ініціативу, подякувала їм за участь у підготовці міста до Великих свят – Дня примирення та Дня перемоги.

Продовжилися заходи з прибирання міста поблизу м-р Сонячний, де депутати Покровської міської ради спільно з городянами здійснили масштабні роботи з очищення достатньо великої території. Так, за словами депутатів, спільними зусиллями зможемо не тільки успішно підготувати міста до урочистостей з нагоди Дня Європи, а зробити його надзвичайно чистим.

IMG 3203

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2