Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Сьогодні, у Покровську вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. З того часу минуло 32 роки, але наслідки цієї страшної техногенної катастрофи в історії людства, продовжують впливати не тільки на радіаційний фон європейського континенту, а й на долі людей.

Так, сьогодні, 26 квітня у Покровську пройшла низька заходів з цієї пам'ятної дати.

IMG 6572 IMG 6580

Так, у парку "Ювілейний" біля пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії зібралися ліквідатори аварії, вдови героїв-чорнобильців, представники міської влади, депутати міської ради, керівники установ, військовослужбовці та школярі. Після мітингу-реквієму присутні поклали квіти до стели та направилися на панахиду по загиблим ліквідаторам до Свято-Михайлівського храму.

IMG 6582

Продовжилися заходи у ПК «ШУ «Покровське», де спочатку присутні хвилиною мовчання вшанувати пам'ять тих, кого вже немає в живих, а далі, представники Покровської міської ради та депутати зі словами вдячності за великий героїчний, коли ціною власного здоров'я ліквідатори зупинили подальше отруєння території країни.

Так, керуюча справами виконкому Покровської міської ради Алевтина Жук та депутат Покровської міської ради Олексій Требушкін також нагородили за мужність, героїзм і самовідданість, проявлені при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ліквідаторів почесними грамотами та грошовими преміями.

IMG 6637 IMG 6645

Нажаль, отримані 32 роки потому радіоактивні опромінення суттєво підірвали здоров'я багатьох ліквідаторів, тому Алевтина В'ячеславівна спільно з начальником управління соціального захисту населення Іриною Бонзюх відвідали їх на дому та передали від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна продуктові набори й подяку за героїчний вчинок.

По завершенню, на ліквідаторів аварії на ЧАЕС чекали приємні сюрпризи від міської ради. Так, для них був організований обід в одному з кафе міст та для офісу Покровської міської організації "Союз Чорнобиль України" подаровано сучасні меблі. Як зазначив керівник організації-чорнобильців, що радий такому приємному подарунку, та відзначив, що відчувають увагу та підтримки від місцевої влади, яка дуже й дуже потрібна.

IMG 6674 IMG 6675

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2