Покровська міська рада — МЕШКАНЦІ ПОКРОВСЬКА ТА РОДИНСЬКОЇ АКТИВНО ОБИРАЮТЬ ПРІОРІТЕТИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «200-200-200»
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

МЕШКАНЦІ ПОКРОВСЬКА ТА РОДИНСЬКОЇ АКТИВНО ОБИРАЮТЬ ПРІОРІТЕТИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «200-200-200»

У Покровську та Родинській мешканці провели ряд зустрічей з депутатами від своїх округів. Цього разу відразу 4 депутати Покровської міської ради з 24 по 26 квітня, разом з мешканцями не тільки обирали пріоритети, а також висловлювали побажання та зауваження.

Так, першою зустріч провела депутат округу «вул. Ольшанського», секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко. Під час обговорення, мешканці звернули увагу на ряд вже реалізованих ініціатив у вигляді відсипання доріг доменним шлаком, встановлення дитячих й спортивних майданчиків. Але, у той самий час, звернули увагу на необхідності асфальтування вулиць округу, ліквідацію стихійних звалищ, на місті котрих пропонується й подальша практика встановлення дитячих майданчиків. Отже, за ці напрямки мешканці округу голосували одностайно.

Сущенко 2

Як зазначила Ірина В’ячеславівна, проведення таких зустрічей дозволяє знайти не тільки спільну мову між депутатом та мешканцями, а також виробити ефективний механізм взаємодії, який дозволить побудувати ефективну стратегію у підвищенні рівня комфорту проживання кожної вулиці округу. Ініційована Покровським міським головою програма «200-200-200» розрахована не на 1 рік, й тому поетапно, протягом певного проміжку часу вона дозволить вирішити всі побажання мешканців округу північної частини Покровська.

Паралельно, зустріч проводила депутат округу №17 Олена Олійник, куди входить більшість вулиць приватного сектору центральної частини міста, куди входять вул. Маршала Москаленко та вул. Центральна. Під час проведення зустрічі, мешканці звернули увагу на те, що ряд ініціатив у вигляді вуличного освітлення вже вирішено, й тому головним пріоритетом обрали асфальтування доріг, ремонт тротуарів та встановлення урн й лавочок. Деякі дискусії викликали дитячі майданчики, оскільки мешканці не змогли знайти спільну мову щодо питання їх розташування. Проте, по завершенню зустрічі, разом з депутатом Оленою Іванівною, було вирішено й це питання.

Олейник 1

Завершилися обговорення у м. Родинської, де відразу 2 депутата Покровської міської ради Олександр Бобошко та Євгеній Костенніков провели зустрічі з виборцями. Дискусія видалася жвавою та продуктивною. Так, мешканці міста наголосили, що завдяки програмі «200-200-200», вже вдалося вирішити ряд проблем, які не вирішувалися роками. Вдалося встановити вуличне освітлення на вулицях приватного сектору, з’явилися заасфальтовані між квартальні проїзди та дитячі майданчики. Тому, було прийнято рішення й у цьому році продовжити роботи у вказаних напрямках, але найбільш пріоритетною задачею було асфальтування доріг. Саме таке рішення прийняли мешканці відразу двох округів.

Бобошко Костенников 1

Як зазначають депутати Покровської міської ради, що під час проведення таких зустрічей відбувається продуктивна комунікація х мешканцями, бо саме від їх активності, участі багато в чому залежить й ефективність у вирішенні проблем округу. Наступним кроком у рамках програми «200-200-200» буде доофрмлення деяких заявок та практична реалізація намічених планів.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2