Покровська міська рада — МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА ШЕВЧЕНКО ОБРАЛИ ПРІОРІТЕТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «200-200-200»
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА ШЕВЧЕНКО ОБРАЛИ ПРІОРІТЕТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «200-200-200»

Сьогодні, 26 квітня, в залі засідань Шевченківської селищної ради відбулася зустріч депутата цього округу В’ячеслава Масіча з місцевими мешканцями. Дискусія видалася живаю та продуктивною.

На початку зустрічі депутат звітував за минулорічне виконання програми «200-200-200» куди входило встановлення вуличного освітлення, встановлення дитячих й спортивних майданчиків та благоустрій селища Шевченко. Місцеві жителі відзначили, що постійно перебувають з контакті з депутатом, тому роботою на окрузі задоволені. Серед піднятих під час зустрічі питань, задавалися також ті, які не входять у сфери компетенції депутата, серед яких найбільш актуальних було збільшення виплат на надання матеріальної допомоги.

IMG 3170 IMG 3171

Як зазначив В’ячеслав Олександрович, у цьому році значно збільшилася кількість звернень з надання матеріальної допомоги, й всі ці звернення вивчаються й у межах фінансових можливостей допомога надається. Далі депутат запропонував приступити до обговорення пріоритетів у реалізації депутатської програми «200-200-200». Головним з яких було асфальтування доріг та відсипка доменним шлаком – за ці питання мешканці селища Шевченко голосували одностайно. Другим пріоритетом, після довгої дискусії, мешканці обрали продовження робіт зі встановлення вуличного освітлення й встановлення дитячих майданчиків. Але зазначили, що найближчим часом по цьому питанню приймуть остаточне рішення.

Як зазначив депутат Покровської міської ради В’ячеслав Масіч та мешканці селища Шевченко, майже за 3 роки дії програми «200-200-200» на окрузі вдалося вирішити ряд питань, які не вирішувалися більше 20 років. Так, вдалося на площі поблизу селищного клубу побудувати затишний дитячий майданчик, освітити ряд вулиць, ліквідувати ряд стихійних звалищ. Тому, роботи у цьому напрямку будуть продовжені й у цьому році. Так, для цього, мешканці разом з депутатом найближчим часом організують суботник.

IMG 3174

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2