Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ПРОГРАМА «‎200-200-200» НАБИРАЄ СВІЙ ТЕМП
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ПРОГРАМА «‎200-200-200» НАБИРАЄ СВІЙ ТЕМП

Проведення зустрічей з населенням наочно демонструє, що городяни активно не тільки проявляють зацікавленість, а також й участь у наведені ладу в Покровську. Так, цього разу, свої побажання висловлювали жителі центральної частини міста, м-р Шахтарський та «8-групи».

За два роки дії програми «‎200-200-200» у центральній частині міста (пр-т Шахтобудівників, пер. Колосова та частина вул. Поштова) вдалося втілити у життя ряд громадських ініціатив. Так, майже кожна при домова територія отримала нові лавочки та урни для сміття. Встановлено більше 250 елементів дитячих та спортивних майданчиків. Але, варто відмітити й активну участь жителів цієї частини міста у підвищенні комфорту прибудинкових територій – так, ними здійснено роботи з благоустрою, встановлено ряд гральних елементів, розпису під’їздів які вже другий рік поспіль виграють ініційований Покровським міським головою Русланом Требушкіним конкурс «Кращий дім». Тому, серед пріоритетів, жителі цієї частини міста обирали будівельні матеріали, лавочки та окремі елементи спортивних майданчиків. Серед планів, які мріють втілити у життя – це створення розважальних комплексів для дітей та подальша імпровізація у прикрашанні будинків та під’їздів.

IMG 5723 IMG 5747

Мешканці ж багатоквартирних будинків м-р Шахтарський також прийняли активу участь в обговоренні заявок у рамках програми «‎200-200-200». Якщо у минулі роки пріорітеом були дитячі й спортивні майданчики, оскільки існуючи залишилися ще с кінця 80-х років. Але, цього року пріоритети істотно змінилися на користь комфорту пересування. Так, мешканці обрали тротуари з урахуванням потреб як молодих мам з дитячими візочками та й для людей з інвалідністю. Другим пріоритетом обрано ремонт міжквартальних проїздів. За ці рішення мешканці голосували одностайно, й деяку дискусію викликала доукомплектація існуючих дитячих майданчиків розвиваючими елементами та встановлення лавочок.

photo 2018 04 13 20 03 01 photo 2018 04 13 20 03 19

Також, свої пріоритети обрали й мешканці приватного сектору найбільш віддаленої, західної частини міста, район «8-ї групи» та «клубу ім. Щербака». За 2 роки у цій частині міста, де тривалий час не було вуличного освітлення й лишалися ґрунтові дороги вдалося здійснити масштабні зміни. Так, з’явилося вуличне освітлення, всі вулиці відсипано доменним шлаком, що вирішило ряд проблем з безпекою проживання й руху транспорту. Цього року, жителі приватного сектору серед головних пріоритетів обрали асфальтування пішохідних доріжок, встановлення дитячих ігрових комплексів та завершення робіт зі встановлення вуличного освітлення.

Як показує практика, програма «‎200-200-200» показує високу результативність у вирішенні низки проблемних питань, які тривалий час залишалися невирішеними. Тому, її розвиток та оптимізація заходів в її межах буде проходити й надалі, й головне – з максимальним урахуванням побажань мешканців Покровська.

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2