Покровська міська рада — ПОКРОВСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЗАЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «БІОПАЛИВНИЙ РИНОК ЛИТВИ: ЧОМУ 9 З 10 УГОД З БІОПАЛИВА У ЛИТВІ УКЛАДАЮТЬСЯ НА БІРЖІ»
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОКРОВСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЗАЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «БІОПАЛИВНИЙ РИНОК ЛИТВИ: ЧОМУ 9 З 10 УГОД З БІОПАЛИВА У ЛИТВІ УКЛАДАЮТЬСЯ НА БІРЖІ»

За запрошенням Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, делегація з Покровська на чолі з секретарем Покровської міської ради Іриною Сущенко взяла участь у засіданні робочої групи з аналізу біопаливного ринку Литви та Україні.

Зокрема, у свої промові голова Державного Агенства з енергоефективності й енергозбереження в Україні Сергій Савчук наголосив, що для міст, які розвиваються та здійснюють масштабну реконструкцію, як у м. Покровськ,  вивчення біопаливної ринку Литви є цікавим та необхідним напрямком подальшого втілення альтернативних технологій у життя. 

Як наголосила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, представлені під час проведення заходу напрацювання дозволить більш потужно запрацювати індустріальним паркам, які мають з'явитися у м. Покровськ та підвищити інвестиційну привабливість міста.

Також, під час зустрічі делегації з Покровська з дипломатичними, діловими та бізнес колами Литви було досягнуто ряд важливих домовленостей у наступних питаннях:

- литовські ІТ компанііі розпочнуть співпрацю з Покровською міською радою щодо створення електронного документообігу;
- Посольство прикладе зусиль для пошуку литовських партнерів для запуску проекту «Індустріальний Парк»
- литовські профільні компанії і асоціації готові надати технічну  та експертну допомогу в модернізації сфери ЖКГ
- Покровська міська рада на прохання литовської сторони допоможе в пошуку партнерів у місті для литовських освітніх закладів
- з метою створення спільного культурного простору буде розроблена програма співпраці з Республікой Ужупіс (культурно мистецьким центром у Вільнюсі)
- є домовленість щодо створення у Покровську спільного литовсько-українського контактного бізнес-культурного центру
- Покровськ стане учасником пілотного проекту з литовським Агентством з енергозбереження BETA.
-   Міністерство енергетики Литви  надасть консультативні рішення для участі Покровська в проектах технічної допомоги ЕС
- реалізація пілотного проекту створення Біопаливної біржі в м.Покровск.

Завершився візит зустріччю з радником Державного агентства з енергоефективності та енергосбереження в Україні - директором ВП ДП "Центр залучення зелених інвестицій" Костянтином Гурою. За результатами цієї наради сторони домовилися про співробітництво щодо аналізу енергетичного балансу міста для подальшого втілення енергоефективних заходів за рахунок бюджетних коштів та залучення додаткових інвестицій.

IMG 2722 IMG 2725
IMG 2732 IMG 2734

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2