Покровська міська рада — МЕШКАНЦІ МІКРОРАЙОНУ ЛАЗУРНИЙ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРІОРИТЕТАМИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «200-200-200»
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 19.31 km/h

МЕШКАНЦІ МІКРОРАЙОНУ ЛАЗУРНИЙ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРІОРИТЕТАМИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «200-200-200»

11 квітня 2018 р. мешканці м-р Лазурний зустрілися з секретарем Покровської міської ради Іриною Сущенко, заступником Покровського міського голови Дмитром Гордієнко та представниками комунальних служб міста.

Дискусія у рамках реалізації програми «200-200-200» видалася продуктивною та ефективною. Так, незважаючи на те, що багатоквартирні будинки м-р «Лазурний» є відносно молодими, у середньому по 25-30 років, але певні питання щодо благоустрою та розвитку прибудинкових територій покищо існують. Так, одним з найголовніших пріоритетів у рамках програми, мешканці обрали будівництво та ремонт тротуарів. Саме за цю позицію надійшла переважна більшість заявок й рішення приймалися одностайно, без жодних дискусій.

Як зазначають жителі віддалених будинків (67-70), у минулих роках дії програми пріоритет було віддано дитячим та спортивним майданчикам, бо незважаючи на «молодість» житлового фонду м-р «Лазурний», відчувався певний брак у питаннях комфорту проживання (будинки вводилися в експлуатацію наприкінці 80 – початку 90 років й по причині економії розвиток інфраструктури прибудинкових територій майже не передбачався).

Секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко відмітила, високий рівень самоорганізації мешканців м-р Лазурний, активну співпрацю з комітетом самоорганізації та контакт-центром Покровської міської ради. Ірина В'ячеславівна також здійснила огляд стану тротуарів цієї частини міста та надала комунальним службам ряд розпоряджень щодо покращення їх стану й разом з мешканцями висловила певні зауваження щодо стану окремих ділянок. 

IMG 5589 IMG 5599
IMG 5607 IMG 5609

Наприкінці зустрічі, мешканці м-р Лазурний обговорили й другий пріоритет розвитку програми, а саме встановлення лавочок, урн для сміття та доукомплектація дитячих та спортивних майданчиків новими елементами. Втім, як вони самі зазначають, у минулих роках вони ці позиції вже обирали й встановлювали акценти у розвитку окремих прибудинкових територій, тому остаточно за цієї позиції будуть найближчим часом визначатися. Тому, у нагоді стане контакт-центр Покровської міської ради, який також здійснює прийом заявок від населення. За словами начальника контакт-центру Ольги Прокопенкової, яка також була присутня на зустрічі, для цього необхідно звернутися за номером телефону та слідувати інструкціями оператора й роздала всім присутнім підготовлені інформаційні буклети.

Як відмітив заступник міського голови Дмитро Гордієнко, такі зустрічі є корисними для комунальних служб, оскільки дозволяють більш ефективно скоординувати їх роботу у питаннях підвищення рівня чистоти та комфорту проживання у місті.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2