Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ СТАРТУВАЛО ОБГОВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «‎200-200-200»
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 17.70 km/h

У ПОКРОВСЬКУ СТАРТУВАЛО ОБГОВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «‎200-200-200»

Ініційована Покровським міським головою Русланом Требушкіним програма з благоустрою міста «‎200-200-200» у рамках якої мешканці певного округу на зборах з депутатом обговорюють на які саме проекти мають витратити 600 тис.грн. Як показав попередній досвід роботи, програма викликає жвавий інтерес та дискусію й тим самим показує свою ефективність.

За цей час вдалося на місцях колишніх стихійних звалищ побудувати спортивні та дитячі майданчики, ряд вулиць міста отримали сучасна енергоефективне вуличне освітлення. Але, незважаючи на позитивні результати, ряд ініціатив не вписуються в оголошений бюджет, тому прийнято певні рішення щодо його збільшення.

IMG 5465 IMG 5469

Й, сьогодні, 10 квітня спільно з комітетом самоорганізації населення, за участю заступника Покровського міського голови Дмитра Гордієнка та представників Покровського виконкому було проведення ряд зустрічей з мешканцями мікрорайонів «Південний» та «Сонячний».

Під час зустрічі мешканці висловили своє бачення у питаннях благоустрою, подякували за вже виконані роботи та висловили ряд побажань та зауважень, які стануть у нагоді комунальним службам міста. Також, мешканці запропонували та обрали ряд пріоритетів у розподілені коштів програми. Головними напрямками стали повна доукомплектація вже встановлених дитячих та спортивних майданчиків новими елементами та суттєве покращення стану тротуарів цих мікрорайонів. Деякі мешканці обрали встановлення лавочок та урн для сміття.

Також, під час обрання пріоритетів місцеві жителі охоче планували проведення суботників та спільними зусиллями приймати активну участь у підвищенні комфорту проживання.

IMG 5471

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2