Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ПРИВІТАЛИ З ВЕЛИКОДНЕМ УЧНІВ, ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 17.70 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ПРИВІТАЛИ З ВЕЛИКОДНЕМ УЧНІВ, ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ

Світле свято Великодня завжди є світлою подією яке об'єднує родини, примирює та дарує нашим душам тепло.
Тому, у цьому році продовжилася добра традиція, яка ініційована Покровським міським головою Русланом Требушкіним та підтримана підприємцями міста, привітати всіх тих городян, які щодня творять наше світле майбутнє: вихованці дитячих садочків, школярі, а також ті, хто стоїть на варті нашої безпеки й оборони – військові та дивовижні військові лікарі. Також, не забули й про соціально незахищені верстви населення, які від міського голови традиційно отримали й продуктові набори.
 
Заступник міського голови Валерій Аржавітін та начальник управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх спільно завітали до Покровської місцевої організації ветеранів, де зібралися керівники всіх первинних організацій міста. Гості привітали від імені міського голови з Великоднем.
 
Світле Воскресіння Христово це свято, яке гуртує всіх нас навколо вічних християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього, й тому сердечні вітання від очільника міста отримали родичі тих, хто нажаль не повернувся із зони АТО, але пам'ять про цих героїв бути жити вічно.
 
IMG 5255 IMG 5287
IMG 5310 IMG 5328
 
Також, представники Покровського виконкому завітали до розташованого у місті 66-го мобільного шпиталю, передали привітання міського голови Руслана Требушкіна з Великоднем та паски всім пораненими героям та їх лікарям.
 
Бажаємо кожному мешканцю Покровська, щоб диво Христового Воскресіння надихало Вас на добрі та праведні справи, наповнювало радістю Ваші серця, а переможний дух надії надавав Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання нашого міста та країни.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2