Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ ЗІ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ВАДАМИ
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 17.70 km/h

У ПОКРОВСЬКУ НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ ЗІ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ВАДАМИ

У Покровську склалася добра традиція - напередодні Великодня дарувати увагу та тепло тим, хто на це більше всього чекає. 

Так, від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна, керуюча справами виконкому Алевтина Жук відвідала та привітала з наступаючим святом Великодня людей з особливими вадами та потребами та передала їм від очільника міста 2000 святкових кулічів.

Незважаючи на те, що доля позбавила цих людей можливості радіти квітучому здоров'ю, як показує практика -  такі несподівані візити зі солодкими кулічами подарували кожному незламну силу духу та потяг до життя.

IMG 5223 IMG 5226
IMG 5231 IMG 5236

На цьому також наголошували керівники Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Покровського психоневрологічного інтернату Марина Луц і  Леонід Бондар, які подякували міському голові за добрі побажання, солодкі подарунки  та високий рівень уваги на соціальні питання і небайдужість до людей з особливими потребами.

Наостанок, Алевтина В'ячеславівна відвідала багатодітну родину Комарових, в якій виховується 14 дітей. Як зазначили самі діти – солодкі подарунки від Покровського міського голови Руслана Требушкіна стали для них справжньою несподіванкою та приємних подарунком.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2