Покровська міська рада — Початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 19.31 km/h

Початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

Покровська міська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Матвієнко В.В. в районі житлового будинку №123 по вул. Прокоф’єва  в м. Покровськ Донецької області.

2) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Демченко Є.С. в районі житлового будинку №6 по вул. Європейській  м. Покровськ Донецької області.

3) Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Бербенець Сергієм Вікторовичем в районі житлового будинку №1  на  м-ні «Гірник» в м. Покровськ Донецької області.

1. З метою уточнення планувальної структури та функціонального призначення території відповідно до положень генерального плану м. Покровськ  з урахуванням сучасної містобудівної ситуації, дотримання вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, розроблена відповідна містобудівна документація.

2. Замовник: Покровська міська рада Донецької області.

3. Розробник документації: КП «Архітектурно-виробниче бюро».

4. З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитись з 8.00 по 17.00 годину в робочі дні у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою:  м. Покровськ вул. Центральна, 148 (тел. 52-19-15) або на офіційному сайті міської ради (http://pokrovsk-rada.gov.ua/).

5. Посадова особа міської ради ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Дмитрієва Ольга Дмитрівна, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.

6. Пропозиції  (зауваження) до зазначеної містобудівної документації подаються до Покровської міської ради у письмовій формі у термін з 29.03.2018 по 30.04.2018 за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ  пл. Шибанкова,11.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів.

pdf sm Детальний план території Горняк

pdf sm Графічна схема Горяняк

pdf sm Детальний план території Прокоф'єва

pdf sm Графічна схема Прокоф'єва
pdf sm Детальний план території вул. Європейська

pdf sm Існуюча графічна схема вул. Європейська
pdf sm 
Проектна графічна схема вул. Європейська

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2