Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ВСТАНОВИЛИ ДРУЖНІ ЗВ'ЯЗКИ З ЧЕРНІГІВЩИНОЮ
Хмарно

4°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 19.31 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ВСТАНОВИЛИ ДРУЖНІ ЗВ'ЯЗКИ З ЧЕРНІГІВЩИНОЮ

Сьогодні, 21 березня у приміщенні Покровській міській раді відбулася урочиста зустріч керівництва міста з делегацією з Чернігівської області.

Так, з метою встановлення двосторонніх дружніх та партнерських взаємовідносин, забезпечення сприятливих умов динамічного і гармонійного розвитку було підписано меморандум про співпрацю між Покровськом та Чернігівською областю.

Як відзначив директор департаменту культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко, підписання меморандуму є унікальним досвідом як для Покровська так й для Чернігівської області, бо саме з культурного співробітництва та розвитку туристичної сфери починається ефективна економічна співпраця, інвестиційна привабливість та поглиблений культурний розвиток українських міст.
Під час зустрічі представники Покровської міської ради та Чернігівської ОДА здійснили обмін символічними подарунками.

Як зазначила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, укладення договору про дружбу та співпрацю між Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації та Покровською міською радою є унікальною практикою, оскільки саме з укріплення будь-яких зв'язків між регіонами України є запорукою сталого державного розвитку, культурного розвитку, зміцнення патріотизму та створює сприятливі умови для інвестиційного клімату.

Після підписання документів керівництво та гості міста поклали квіти до меморіальної дошки сотнику Армії Української Народної Республіки, учаснику Першого Зимового Походу Нечипора Губи.
Після урочистих заходів, на мешканців міста чекав справжній сюрприз – виступ творчих колективів Чернігівського сіверського краю.

1 2
5 6

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2