Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВИДАТНОГО КОБЗАРЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКО
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 9.66 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВИДАТНОГО КОБЗАРЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКО

Ім'я видатного митця, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка невіддільно пов'язано з Україною та її важкою історією.

Науковці, громадські діячі, історики вважають героїчну постать Тараса Шевченко справжнім сином народу, який з дитинства знав і любив простий український народ, знав його страждання, бо сам їх пережив та відчув на собі. Він був кріпаком, а за ідею української державності більше 30 років провів в тюрмах та засланнях. Втім, Т.Г. Шевченко  ніколи не зрадив рідної землі, рідній Україні.

Тому, сьогодні, 9 березня, на центральній площі ім. Шибанкова у Покровську, відбувся мітинг на честь 204-ї річниці з дня народження видатного сина українського народу Тараса Шевченко, на якій зібралися місцеві мешканці, школярі, військові, вчителі, депутати Покровської міської ради та представники виконкому.

IMG 4004 IMG 4031
IMG 4033 IMG 4041

Першим до присутніх від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна звернувся заступник міського голови Андрій Луганській. У своїй промові, Андрій Олександрович відзначив, що постать Тараса Шевченко відома далеко за межами України, митцю України встановлено пам'ятники більше ніж у 10 країнах світу, а його ім'ям названо університети, бібліотеки, кораблі, вулиці та сквери. Життєвий шлях Тараса Шевченко – це боротьба за щасливу долю та світле майбутнє кожного українця.

По завершенню мітингу всі присутні поклали квіти до пам'ятного знаку Тарасу Шевченко.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2