Покровська міська рада — ДО УВАГИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА!
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 9.66 km/h

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємства, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів суб’єктам малого підприємства «Український донецький куркуль».

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємства до 13 березня 2018 року (включно) департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького,6, каб.412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 28 березня 2018 року.

Інформацію щодо умов участі у конкурсі та переліку документів розміщено на офіційному веб сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність», «Оголошення» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Додаткова інформація за тел. (050)6238008, або за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Entrepreneur

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2