Покровська міська рада — ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МВС СВЯТКУЄ СВІЙ 15-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 9.66 km/h

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МВС СВЯТКУЄ СВІЙ 15-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Сьогодні, 22 лютого, свій 15-річний ювілей святкує організація Ветеранів МВС. Привітати ветеранів силових структур, які пропрацювали в правоохоронних органах більше 30 років, віддали своє здоров'я й кращі роки свого життя за мир і безпеку городян прибули представники Покровського виконкому, Управління соціального захисту населення та депутати Покровської міської ради.

1 2 2
3 2 4

У цей день в Покровську проходила низька заходів, яка присвячена ветеранам МВС. Так, від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна, керуюча справами виконкому Алевтина Жук та начальник Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх та депутатами Покровської міської ради відвідали на дому всіх ветеранів-інвалідів внутрішніх справ й передали їм продуктові набори та слова подяки за їх багаторічну роботу.

Як відмітила керуюча справами виконкому Алевтина Жук, ці люди мають за плечима величезний досвід роботи, у них є чомусь навчитися й головне – навіть зараз, на пенсії, вони залишаються людьми великої волі та залізної дисципліни.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2