Покровська міська рада — ОГОЛОШЕННЯ
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 85%

Вітер: 12.87 km/h

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що закінчився строк громадських обговорень щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації :

1) «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі ГК «Южний» для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в м. Покровськ».

2) «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі мікрорайону «1-17» для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в м. Покровськ»;

3) «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі вул. Сєвєрна для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в м. Покровськ»;

4) «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі вул. Запорізької для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в м. Покровськ».

Пропозиції (зауваження) від осіб, визначених пунктом 7 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, до Покровської міської ради не надходили.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2