Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ЯСКРАВО ТА ДИВОВИЖНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ПРИХІД ВЕСНИ
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 85%

Вітер: 12.87 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ЯСКРАВО ТА ДИВОВИЖНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ПРИХІД ВЕСНИ

Традиційно, прихід весни у слов'янських народів асоціюється с приходом масляної, яка символізує завершення й циклу зимових свят та розуміється як символічна зустріч «зими з весною». 

Так, у Покровську і в Родинському за підтримки Покровського міського голови Руслана Требушкіна пройшли ряд дивовижних та захоплюючих заходів як для дітей, так й батьків.
Розпочалося свято нетрадиційно, а зі звітного концерту ансамблю народної пісні «Златиця», який проходив у срібному залі Центральної міської бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко. Юні та талановити артисти подарували всім присутнім свої найкращі номери, які вже встигли оцінити конкурсні журі етно-конкурсів Болгарії, Молдови та Польщі.

Також, за вагомий внесок у розвиток культури міста, патріотизм та популяризацію української народної творчості ансамбль «Златиця» отримав від Покровської міського голови Руслана Требушкіна цінний подарунок – сертифікат на придбання необхідного чоловічого сценічного взуття, яке стане доповненням до вже придбаного за підтримки очільника міста жіночого.

IMG 2149 IMG 2138
IMG 2099 IMG 2107

Офіційне відкриття свята відбулося на центральній площі міста – площі Шибанкова, де на гостей свята чекала цікава розважальна програма. Колективи шкіл Покровська, Родинської, Мирнограду та сел. Шевченко підготовили справжні кулінарні шедеври – різноманітні млинці, пиріжки з найрізноманітшою начинкою та інші страви. Від міського голови Руслана Требушкіна всі педагогічні колективи, які брали участь у кулінарній ярмарці отримали цінні подарунки – мікрохвильову піч.

Місцеві та запрошені артисти подарували всім присутнім справжній весняний настрій та свої найкращі танцювальні та вокальні номери. Також, для дітей та їх батьків були підготовлені чисельні конкурси з цінними призами, а також спортивні, розважальній та креативні фотозони за тематикою свята. Всім присутні мали можливість безкоштовно попити гарячого чаю та скуштувати млинців. 
Завершилося свято традиційним розпалюванням вогнища, яке символізує скоріший прихід весняного тепла.

IMG 2105 IMG 2095
IMG 2066 IMG 2062

 

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2