Покровська міська рада — ДЕЛЕГАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЖОВТІ КРИЛА» ЗАВІТАЛА У ПОКРОВСЬК
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ДЕЛЕГАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЖОВТІ КРИЛА» ЗАВІТАЛА У ПОКРОВСЬК

Сьогодні, 01 лютого, у Покровському історичному музеї  в рамках проекту «Жовта лінія» та продовження проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – Музей відкрито на ремонт ІІ» відбулася презентація виставки «Старими стежками міста».

Для присутніх було підготовлено фотоматеріали з історичними довідками унікальних, найстаріших та найперших у своїй історичній категорії споруд й будівель міста.
Проект реалізується за фінансової підтримки «Зміцнення громадської довіри» (UCB1 II, USAID) та за підтримки Українського кризового медіа-центру.
Фотовиставка висвітлює особистості та цікаві місця, які й дотепер зберігають історичну пам'ять та унікальність Покровська, у якому творив відомий композитор Микола Леонтович, збудовано одну з найбільш унікальний у Східній Європі залізничний вузол та вагонне депо.
Фотовиставку відвідала керуючий справами виконкому Алевтина Жук, яка подякувала організатором за їх вагомий внесок у культурний розвиток міста та патріотичне виховання молоді й передала сувенірні подарунки зі символікою міста.

 

IMG 2166 IMG 2182
IMG 2222 IMG 2229

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2