Покровська міська рада — ПОКРОВСЬК ВІДВІДАВ МІНІСТР З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРІТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕННИХ ОСІБ В. ЧЕРНИШ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОКРОВСЬК ВІДВІДАВ МІНІСТР З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРІТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕННИХ ОСІБ В. ЧЕРНИШ

Сьогодні, 26.01. у Покровськ з робочим візитом прибув голова міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщенних осіб Вадим Черниш. Мета візиту – знайомство з реалізацією ініціатив міністерства у м. Покровськ.

Спершу, було оглянуто будівлю нещодавно відремонтованого Центру надання адміністративних послуг, який спільно з міграційною службою здійснює оформлення та видачу ID-паспортів громадян України – тому числі, й для внутрішньопереміщених осіб з окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Також, міністру презентували новий вид надання адміністративних послуг у ЦНАПі – універсальних робочих станцій для оформлення біометричних документів, що стало доступним завдяки співфінансуванню з державного (280 тис.грн.) та місцевого (319 тис.грн.) бюджетів.

IMG 2018 IMG 2056
IMG 2067 IMG 2128

Зауважимо, що у рамках візиту, офіційна делегація здійснила огляд квартир для переселенців із зони АТО. Завдяки спів фінансуванню з державного та місцевого бюджету на суму 2,6 млн.грн. було придбано 9 квартир. Як зазначила секретар Покровської міської ради, у Покровську розроблено та затверджено рішенням виконкому Порядок надання квартир у тимчасове користування, який передбачає його надання у першу чергу вимушеним переселенцям, які постійно проживають у місті та працюють у бюджетних установах, медичних закладах, комунальних підприємствах, правоохоронних органах. Спочатку житло надається на умовах безоплатного найму для сплати всіх комунальних послуг терміном на 1 рік, потім договір може бути пролонговано ще на 3 роки, після чого житло передається у користування іншим. При цьому, куплені за бюджетні кошти квартири не підлягають приватизації чи оформленню у власність, також не передбачена реєстрація для тимчасових переселенців.

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2