Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШЛА РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШЛА РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

Пенсійна реформа, яка зараз триває в Україні має за мету утворити ефективний та дієздатний механізм пенсійного забезпечення населення. Також, у межах запровадженої реформи існує ряд інновацій, які покликані перш за все на підвищення якості обслуговування населення та вироблення ефективного механізму взаємодії між громадянами і пенсійним фондом.

Так, 18 січня, у Покровську за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад відбулася нарада з представниками Пенсійного фонду, комітету самоорогранізації населення, управління соціального захисту населення, громадських організацій та населення. Обговорили  ряд важливих напрямків оптимізації пенсійної реформи у м. Покровськ, вислухали пропозиції присутніх та отримали роз'яснення щодо створення віртуального робочого місця пенсійного фонду. Як наочно демонструє досвід Покровська, ініційований проект «віртуальний кабінет» користується попитом у населення, дозволяє зменшити черги та час на опрацювання заходи. Тому, роботи у цьому напрямку будуть тривати й подалі.

Як відзначив Покровський міський голова Руслан Требушкін, проведення подібних заходів та спільний пошук шляхів підвищення ефективності державних установ є запорукою не тільки якісного впровадження реформ, а наближує владу до населення, дозволяє надавати населенню адміністративні послуги більш якісно й своєчасно.

Також, ініційований наприкінці 2017 року проект «віртуальний кабінет» вже дозволив вирішити ряд питань. Як показує досвід, таке нововведення як віртуальне робоче місце, дозволить більш ефективно оптимізувати роботу пенсійного фонду, тому у Покровську цьому заходу буде надаватися всебічна підтримка.

IMG 0788 IMG 0783

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2