Покровська міська рада — УВАГА! Оголошено відкритий архітектурний конкурс
Sunny

21°C

Sunny

Вологість: 24%

Вітер: 28.97 km/h

УВАГА! Оголошено відкритий архітектурний конкурс

Виконавчим комітетом Покровської міської ради прийняті рішення про проведення відкритих архітектурних конкурсів на кращу проектну пропозицію спорудження меморіального комплексу в знак вшанування борців за незалежність та територіальну цілісність України, учасників бойових дій в Афганістані та ліквідаторів наслідків Чорнобильскої катастрофи та памятника Т.Г. Шевченку.

0YBhmXT4xYg rSxNi7aoeRA

Для участі у конкурсах запрошуються професійні архітектори, дизайнери, художники, студенти архітектурно-художніх вищих навчальних закладів, проектні організації та авторські колективи. Конкурси проводяться з 03.05.2017 по 03.06.2017.

Переможцям конкурсу передбачені грошові премії:

- перша – 25 тис. грн.

- друга – 10 тис. грн.

- третя – 5 тис. грн.

Заяви на участь в конкурсі надавати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто до відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Центральна, 148.

Додаткову інформацію можна отримати в відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Центральна, 148 або за телефоном (0623) 52-19-15.

 

Інформація щодо конкурсу з меморіального комплексу учасників бойових дій в Афганістані та ліквідаторів наслідків Чорнобильскої катастрофи  Інформація щодо конкурсу з меморіального комплексу Т.Г. Шевченко

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2