Scattered Showers

17°C

Scattered Showers

Вологість: 38%

Вітер: 35.40 km/h

Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО у 2017 р.

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 р. № 187 і від 31.03.2015 р. № 200», якою затверджено Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться управлінням соціального захисту на підставі тристоронньої угоди ( особа – управління – санаторій). Людина може самостійно обрати санаторій для оздоровлення , після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

На сьогодні відповідний наказ опрацьовується Міністерством. Крім того, розробляється перелік базових послуг, який найближчим часом буде затверджено.

За консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися у відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, кім.№32, тел. (06239) 2-11-80.

 372153093

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2