Покровська міська рада — ЗМІ
Хмарно

7°C

Хмарно

Вологість: 76%

Вітер: 25.75 km/h

ЗМІ

Уявити сучасне суспільство без засобів масової інформації неможливо. Преса відіграє важливу роль у зміцненні національної єдності. Друк, радіо і телебачення є основними джерелами інформації в країні. Свобода слова гарантується Конституцією України, свобода друку гарантується законом «Про пресу та засоби масової інформації».

Регіональні та місцеві ЗМІ – не просто ефективний канал зв'язку, а й важлива соціальна інституція, яка фактично формує громадську думку на території свого розповсюдження. Крім іншого, місцеві ЗМІ є провідником офіційної інформації від органів влади, і відіграють важливу роль у вихованні молоді.

Медіа-простір міста Красноармійськ представляють: регіональна газета «Маяк», ТОВ «Телевізійна компанія «Орбіта», яка є засновником газети «Орбіта-плюс», ТОВ «Телебачення «Капрі», інформайійно-рекламна газета "Телескоп".

Поряд з центральними виданнями, Красноармійські ЗМІ приймають активну участь у процесі підтримки єдиного інформаційного простору держави та допомагають громадянам своєчасно отримувати достовірну та об’єктивну інформацію про події, людей, діяльність органів місцевої влади і місцевого самоврядування.

    pfu    big logo2