Хмарно

17°C

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

Сила духу інвалідів праці

В минулому році Фондом соціального страхування від нещасних відпадків на виробництві та професійних захворювань України з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту ініційовано щорічне проведення Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Ідея масового фізкультурно-спортивного свята була не лише реалізована, а й знайшла свій відгук у серцях тих, заради кого розпочато цю нову віху в історії Фонду. В 2014 році така спартакіада відбулася вже вдруге.

Фінальні змагання проводились з 10 по 13 вересня у м. Ужгороді з наступних видів спорту:

- армспорту (армреслінгу),

- гірьового спорту,

- бомбаскету,

- дартсу,

- настільного тенісу,

- шахів.

В них взяли участь команди з 24 областей України та м. Києва. Донецьку область представляли інваліди праці, що перебувають на обліку у відділеннях виконавчої дирекції Фонду міст Новогродівка, Вугледар, Селідове, Добропілля, Димитрове та Великоновоселківського району. Очолювала команду начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Давиденко Людмила Іванівна.

У складі нашої команди Володимир Чубченко (м. Добропілля), капітан команди. Як і в минулому році йому не було рівних у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків. У дебютному для спартакіади гирьовому спорті з результатом 170 поштовхів на другій сходинці п’єдесталу розмістився Іван Бутрій (м. Новогродівка), віддавши перемогу лише п'ятиразовому чемпіону світу серед ветеранів з Дніпропетровської області. Шосте місце у змаганнях з шахів виборов Євген Воронков (м. Димитрове). У змаганнях з бомбаскету Юрій Бобух (м. Добропілля) посів сьоме місце. Гідно змагалися також Людмила Латарцева (м. Селідове) з дартсу, Ольга Скуй (м. Добропілля) з настільного тенісу та Ірина Шабас (м. Вугледар) з бомбаскету, а Петро Чиркунов (м. Добропілля) та Олександр Олєйнік (Великоновоселківський район) взяли участь у змаганнях з армспорту. Всі учасники продемонстрували свою спортивну підготовку, майстерність, розкрили нові таланти, повірили у власні сили та отримали позитивні емоції.

У командному заліку перемогу достатньо впевнено здобула команда спортсменів з Житомирської області, що захопила лідерство вже після першого дня змагань. Друге загальнокомандне місце посіла збірна команда Одеської області. Успішним був також виступ спортсменів з Волинської області. У спортсменів Донецької області 16 місце.

Від участі у змаганнях і спортсмени, і вболівальники отримали масу позитивних емоцій, відчуття командного духу, але головне – від спілкування одне з одним. Це спортивне свято залишиться надовго в пам`яті всіх учасників.

Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен! Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники змагань – Переможці, адже вони не опустили руки і, незважаючи ні на що, продовжують рухатися далі! Участь в спартакіаді – це вже перемога кожного над обставинами життя.

Своїми успіхами і досягненнями учасники спартакіади переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України у м. Красноармійську А. Г. Солонікова

Опубліковано у Фонд ССНВВіПЗ

    pfu    big logo2