Покровська міська рада — Запрошуємо прийняти участь у "круглому столі" на тему "Українізація Донбасу: від теорії до практики"
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Запрошуємо прийняти участь у "круглому столі" на тему "Українізація Донбасу: від теорії до практики"

24 січня о 15.00 в приміщенні Покровської міської бібліотеки (Донецька область) за участі директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича відбудеться "круглий стіл" на тему "Українізація Донбасу: від теорії до практики".

 До участі у "круглому столі" запрошуються представники влади та громадських організацій, науковці, викладачі середніх та вищих навчальних закладів, митці та журналісти.

Завдання учасників - обговорити результати декомунізації Донбасу, процес українізації громадського простору та запропонувати наступні кроки, зокрема, визначити пріоритетний перелік історичних постатей, видатних людей краю, вагомі історичні дати, що їх слід нанести на культурну мапу Донбасу.

Виявити  нові формати і важелі впливу та заохочення можна використати для більшого розвою української мови і культури на Донбасі.

За результатами "круглого столу" буде надані рекомендації для органів влади для подальшої українізації Донбасу.

 

Реєстрація учасників за телефоном: 050 8705747

Реєстрація для ЗМІ: 050 1031563

 

План роботи:

15.00-15.05 - вітальне слово від організаторів.

15.05-16.00 – доповіді учасників: Володимир В’ятрович (директор Українського інституту національної пам’яті), Євген Шаповалов (голова Донецького обласного товариства імені Олекси Тихого), Максим Віхров (автор книги «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу»), Ігор Каретніков (Український інститут національної пам’яті, автор виставки «Донбас»): переPROчитання образу», Володимир Березін (правозахисник, керівник екологічного центру «Бахмат», Олег Короташ (поет, учасник АТО), представник ДонОДА, представник Національного музею Другої Світової війни.

16.00-16.45 – модероване обговорення ідей, проектів, імен для подальшого розвитку української культури, мови, мистецтва, а також вивчення та осмислення історії Донбасу.

16.45-17.00 – підбиття підсумків, план роботи над резолюцією «круглого столу» .

5465

 

 

 

    pfu    big logo2